הודעות האתר

 • ניהול משא ומתן עם ספק סלולארי ל-Cellular4Less הכרות עמוקה עם שוק הסלולאר בישראל ועם ספקי הסלולר עצמם. צברנו ניסיון רב שנים בתחום הכולל בין השאר: הכרת כל המסלולים וההצעות
 • בדיקת עלויות הסלולאר בחברות ומוסדות כיום, מחזיקה כל חברה מספר רב של מנויים סלולרים עליהם היא משלמת מדי חודש סכום לא מבוטל. לאחר ההסכם הראשוני שנחתם מול ספק הסלולאר,
 • תוך כמה זמן אני ארגיש את החיסכון? כבר מהחודש הראשון! מרגע סיום המו"מ עם המפעיל הסלולרי והחתימה על ההסכם החדש והמשופר – יתחילו חשבונות הסלולר של החברה שלך להצטמצם בצורה משמעותית.
 • הוזלת עלויות סלולר | הוזלת עלויות תקשורת - Cellular4less הוזלת עלויות סלולר הסודות הקטנים שיחסכו לך אלפי שקלים בחודשיש לך חברה גדולה או עסק עם הרבה מכשירים סלולריים? החשבון הסלולרי שלך מגיע לאלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) מדי חודש? הוזלת עלויות סלולר היא ההתמחות שלנו. לחברת Cellular4Less מגוון שירותים חדשים בתחום הסלולר, שלכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה באופן מיידימאות ואלפי שקלים כל חודש.עלויות סלולריות בישראל – הוצאה כבדהכיום, כל חברה מחזיקה מספר גדול של מנויים סלולרים, ומשלמת לא מעט כסף כל חודש. העניין הוא שלאחר חתימת ההסכם הראשוני מול ספק הסלולאר, לא מתבצע יעוץ סלולר בסיסי הכולל בדיקה תקופתית או בקרה על מגמות השימוש, עלויות השימוש וחיובים שגויים. כך נוצרת מציאות לא נעימה (ומיותרת) של בזבוז כסף בחשבון הסלולר. הוזלת עלויות תקשורת מתחילה בבדיקת חשבוניות הסלולר שלך.הוזלת עלויות תקשורת – איך זה מתבצע?Cellular4Less תבצע עבורך בדיקה מקיפה של אופי וגובה החיובים עבור השירותים הסלולארים בארגון ובנוסף תפיק עבורך דו"ח מפורט שיסכם באופן ברור את עלויות השימושים השונים. ממה מורכב החיוב החודשי של החברה שלך? עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, עלויות ציוד קצה, שליחת SMS, ועוד... דו"ח זה יהווה את הבסיס לתהליך קצר ויעיל של הוזלת עלויות סלולר לחברה שלך.מו"מ מול חברות סלולר – זה המקצוע שלנוכידוע לך, במו"מ ידע הוא כח. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בתחום של הוזלת עלויות סלולר ואנחנו יודעים בדיוק מה הצעדים שיש לבצע על מנת להוזיל את חשבון הסלולר החודשי שלך במאות ואלפי שקלים בחודש. הוזלת עלויות תקשורת אפשרית עבור כל חברה (גם עבור המתחרים שלך). לכן לא כדאי לדחות את המהלך העסקי המתבקש הזה. המוטו שלנו הוא חד וברור: לא חסכת לא שילמת.  
 • הסכם סלולרי - הסכם סלולרי חסכוני לחברות הסכם סלולרי החברה שלך משלמת אלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) בחודש? מתי בפעם האחרונה ניהלת מו"מ מול חברת הסלולר? ידעת שאפשר לחסוך אלפי שקלים כל חודש? ( גם אם חתמת לאחרונה חוזה עם חברת הסלולר). לחברת Cellular4Less מספר שירותים בתחום של חיסכון סלולרי, ולכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה שלך אלפי שקלים כל חודש בחשבונות הסלולר (לא משנה עם איזה ספק סלולרי אתה עובד).הסכם סלולרי לא מוצלח גורם לך להפסיד כל חודשכיום, חברות רבות מחזיקות מספר רב של מנויים סלולרים, ומשלמות לא מעט כסף כל חודש. לאחר שנחתם ההסכם הראשוני מול חברת הסלולאר, לא מתבצעת כמעט אף פעם בדיקה תקופתית ובקרה על מגמות השימוש (למרות שלפעמים חברות הסלולר עשויות לטעות, ומחייבות אותנו על שירותים שאנו לא משתמשים בהם).הסכם סלולרי חדש שחוסך לך כסףיועץ סלולר מטעם Cellular4Less יבצע עבורך ניתוח מדויק של תשלומי הסלולר החודשיים שלך, ויפיק לך דוח מפורט ומתומצת שיסכם אתה העלויות החודשיות שלך בסעיפים הבאים: עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, SMS, עלויות מכשירים ועוד...ניתוח זה יספק בסיס הכרחי להבנת הצרכים המיוחדים של החברה שלך. על סמך ניתוח זה נציע הצעות לשיפור והמסמך גם ישמש אותנו במהלך המו"מ מול חברת הסלולר, במטרה לקבל הסכם סלולרי טוב יותר ומשתלם יותר (בלי לצעוק ובלי לבזבז זמן מיותר – זה השירות שלנו).למה לבחור בנו?חברת Cellular4Less מתמקדת אך ורק בתחום של חיסכון בעלויות תקשורת! יש לנו ניסיון של שנים בעבודה מול כל חברות הסלולר, אנו מכירים את כל הנהלים, "האותיות הקטנות" של הסכם סלולרי ועל ידי כך חוסכים ללקוחות שלנו הרבה מאד כסף מדי חודש. 
ראשי איך עובדת השיטה

איך עובדת השיטה שלנו?

על מנת לתפור עבורך את ה"חליפה הסלולארית" הטובה והמשתלמת ביותר, פיתחנו ב- Cellular4Less שיטה ייחודית להוזלת עלויות התקשורת הסלולרית - בארבעה שלבים:

שלב ראשון – תוכנית עבודה


יועץ בכיר של Cellular4Less  יגיע לפגישה במשרדי הלקוח לצורך:

 • תיאום הציפיות
 • הגדרות לוחות זמנים ברורים
 • קביעת שלבי העבודה
 • וקביעת פרמטרים לשביעות רצונו המלא של הלקוח

 

שלב שני – עיבוד הנתונים


הלקוח יספק ל-:Cellular4Less

 • הסכם קיים בינו לבין חברת הסלולאר
 • קבצי החיוב והמסלולים מספק הסלולאר (חיובים קבועים וחיובים משתנים)

בעזרת נתונים אלה, יבצעו המומחים שלנו חתך חיובים חודשי ויערכו השוואה להסכם ההתקשרות הקיים עם ספק הסלולר.
בשלב זה תחל מלאכת האופטימיזציה. המומחים שלנו יבנו עבור הלקוח שני סוגי קבצים:
קובץ "אופטימיזציה" - קובץ מפורט שיכיל:

 • השוואה בין תקופות חיוב שונות
 • איתור חיובים שגוים
 • איתור קווים חריגים לפי אחוזים
 • בקשות לטיפול בהחזר מחברת הסלולאר ומעקב עד לקבלת החזר

וקובץ "השוואה לספק סלולאר מתחרה" ובו השוואה מפורטת - עד לרמת מנוי (מספר טלפון) בודד - בין חברת הסלולאר הקיימת לבין חברה סלולארית מתחרה, על פי הפרמטרים הרלוונטים לו כמו:

 • דמי שימוש קבועים
 • חבילות גלישה
 • זמן אויר
 • SMS
 • שיחות לחו"ל
 • ועוד

בנוסף לדוחות אלה יעבירו המומחים שלנו דוח מנהלים שיכיל פירוט על מגמות ודפוסי השימוש הסלולארי בחברה כגון: רמת השימוש בגלישה סלולרית, שיחות לחו"ל, SMS, שיחות פנים ארגוניות וכו'. בצירוף לדו"ח ינתנו לחברה המלצות מומחי Cellular4Less, כיצד ניתן להוזיל את השימוש הסלולארי – על פי הנתונים שנאספו.
בשלב זה תבקש Cellular4Less הצעת מחיר מספק סלולרי מתחרה (תוך שמירה על דיסקרטיות) בהתאם לפרופיל השימוש וצרכי הלקוח.

שלב שלישי – מו"מ לשיפור התנאים


בשלב זה תקבע Cellular4Less פגישה עם הספק הסלולארי הקיים במשרדי הלקוח, בה ינהל היועץ מטעמה מו"מ לשיפור התנאים הקיימים, בהתאם לדפוסי השימוש ועל פי הדוחות שנתקבלו מחברת הסלולאר .
במידה והתקבלה הצעת מחיר אטרקטיבית מספק סלולארי מתחרה והלקוח יחליט שהוא מעוניין לבחון את החלופה, תקבע פגישה עם נציג הספק המתחרה, לצורך בדיקת מעבר לספק החדש.

שלב רביעי – מתן המלצות וקבלת החלטות


בפגישה האחרונה תבחן Cellular4Less בשיתוף עם הלקוח את ההצעות שנתקבלו מחברת הסלולר הקיימת ומחברות אחרות, במידה וישנן. היועץ מטעמינו יתן את המלצותיו המקצועיות, ובהתאם לנתונים נקבל החלטה עסקית נבונה שתסייע ללקוח בסופו של יום לחסוך בהוצאות הסלולאר החודשיות.
לאחר קבלת ההחלטה, תיצור Cellular4Less קשר עם החברה הסלולרית עימה בחר הלקוח להמשיך את דרכו ותבצע עבורו את ארגון ההסכם החדש – על פי התנאים שהושגו בשלב המו"מ.

לאחר סגירת ההסכם תעניק Cellular4Less ללקוח ליווי של שלושה חודשים בהם תוודא כי כל השינויים שסוכמו מול חברת הסלולר מיושמים הלכה למעשה ובאים לידי ביטוי בחסכון גדול לחברה בחשבונית החודשית.

אצלנו, עלות היעוץ היא על בסיס הצלחה בלבד!
בתום התהליך יבצעו Cellular4Less והלקוח בדיקה להערכת החסכון שנוצר בפועל בחשבון הסלולרי ומתוכו תקבע, באופן יחסי, העלות על השירות.

אנחנו כאן כדי לחסוך לך זמן, אנרגיה ובעיקר הרבה כסף. צור עימנו קשר עכשיו ותתחיל לחסוך בהוצאות הסלולריות שלך כבר היום!

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך

שם
טלפון
אימייל
הודעה

 

או חייג אלינו עכשיו: 073-7955577