הודעות האתר

 • ניהול משא ומתן עם ספק סלולארי ל-Cellular4Less הכרות עמוקה עם שוק הסלולאר בישראל ועם ספקי הסלולר עצמם. צברנו ניסיון רב שנים בתחום הכולל בין השאר: הכרת כל המסלולים וההצעות
 • בדיקת עלויות הסלולאר בחברות ומוסדות כיום, מחזיקה כל חברה מספר רב של מנויים סלולרים עליהם היא משלמת מדי חודש סכום לא מבוטל. לאחר ההסכם הראשוני שנחתם מול ספק הסלולאר,
 • תוך כמה זמן אני ארגיש את החיסכון? כבר מהחודש הראשון! מרגע סיום המו"מ עם המפעיל הסלולרי והחתימה על ההסכם החדש והמשופר – יתחילו חשבונות הסלולר של החברה שלך להצטמצם בצורה משמעותית.
 • הוזלת עלויות סלולר | הוזלת עלויות תקשורת - Cellular4less הוזלת עלויות סלולר הסודות הקטנים שיחסכו לך אלפי שקלים בחודשיש לך חברה גדולה או עסק עם הרבה מכשירים סלולריים? החשבון הסלולרי שלך מגיע לאלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) מדי חודש? הוזלת עלויות סלולר היא ההתמחות שלנו. לחברת Cellular4Less מגוון שירותים חדשים בתחום הסלולר, שלכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה באופן מיידימאות ואלפי שקלים כל חודש.עלויות סלולריות בישראל – הוצאה כבדהכיום, כל חברה מחזיקה מספר גדול של מנויים סלולרים, ומשלמת לא מעט כסף כל חודש. העניין הוא שלאחר חתימת ההסכם הראשוני מול ספק הסלולאר, לא מתבצע יעוץ סלולר בסיסי הכולל בדיקה תקופתית או בקרה על מגמות השימוש, עלויות השימוש וחיובים שגויים. כך נוצרת מציאות לא נעימה (ומיותרת) של בזבוז כסף בחשבון הסלולר. הוזלת עלויות תקשורת מתחילה בבדיקת חשבוניות הסלולר שלך.הוזלת עלויות תקשורת – איך זה מתבצע?Cellular4Less תבצע עבורך בדיקה מקיפה של אופי וגובה החיובים עבור השירותים הסלולארים בארגון ובנוסף תפיק עבורך דו"ח מפורט שיסכם באופן ברור את עלויות השימושים השונים. ממה מורכב החיוב החודשי של החברה שלך? עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, עלויות ציוד קצה, שליחת SMS, ועוד... דו"ח זה יהווה את הבסיס לתהליך קצר ויעיל של הוזלת עלויות סלולר לחברה שלך.מו"מ מול חברות סלולר – זה המקצוע שלנוכידוע לך, במו"מ ידע הוא כח. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בתחום של הוזלת עלויות סלולר ואנחנו יודעים בדיוק מה הצעדים שיש לבצע על מנת להוזיל את חשבון הסלולר החודשי שלך במאות ואלפי שקלים בחודש. הוזלת עלויות תקשורת אפשרית עבור כל חברה (גם עבור המתחרים שלך). לכן לא כדאי לדחות את המהלך העסקי המתבקש הזה. המוטו שלנו הוא חד וברור: לא חסכת לא שילמת.  
 • הסכם סלולרי - הסכם סלולרי חסכוני לחברות הסכם סלולרי החברה שלך משלמת אלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) בחודש? מתי בפעם האחרונה ניהלת מו"מ מול חברת הסלולר? ידעת שאפשר לחסוך אלפי שקלים כל חודש? ( גם אם חתמת לאחרונה חוזה עם חברת הסלולר). לחברת Cellular4Less מספר שירותים בתחום של חיסכון סלולרי, ולכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה שלך אלפי שקלים כל חודש בחשבונות הסלולר (לא משנה עם איזה ספק סלולרי אתה עובד).הסכם סלולרי לא מוצלח גורם לך להפסיד כל חודשכיום, חברות רבות מחזיקות מספר רב של מנויים סלולרים, ומשלמות לא מעט כסף כל חודש. לאחר שנחתם ההסכם הראשוני מול חברת הסלולאר, לא מתבצעת כמעט אף פעם בדיקה תקופתית ובקרה על מגמות השימוש (למרות שלפעמים חברות הסלולר עשויות לטעות, ומחייבות אותנו על שירותים שאנו לא משתמשים בהם).הסכם סלולרי חדש שחוסך לך כסףיועץ סלולר מטעם Cellular4Less יבצע עבורך ניתוח מדויק של תשלומי הסלולר החודשיים שלך, ויפיק לך דוח מפורט ומתומצת שיסכם אתה העלויות החודשיות שלך בסעיפים הבאים: עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, SMS, עלויות מכשירים ועוד...ניתוח זה יספק בסיס הכרחי להבנת הצרכים המיוחדים של החברה שלך. על סמך ניתוח זה נציע הצעות לשיפור והמסמך גם ישמש אותנו במהלך המו"מ מול חברת הסלולר, במטרה לקבל הסכם סלולרי טוב יותר ומשתלם יותר (בלי לצעוק ובלי לבזבז זמן מיותר – זה השירות שלנו).למה לבחור בנו?חברת Cellular4Less מתמקדת אך ורק בתחום של חיסכון בעלויות תקשורת! יש לנו ניסיון של שנים בעבודה מול כל חברות הסלולר, אנו מכירים את כל הנהלים, "האותיות הקטנות" של הסכם סלולרי ועל ידי כך חוסכים ללקוחות שלנו הרבה מאד כסף מדי חודש. 
ראשי השירותים שלנו

השירותים שלנו

ל-Cellular4Less מספר שירותים בתחום הסלולר, שלכולם מטרה אחת: לחסוך לחברה שלך מאות ואלפי שקלים כל חודש בחשבונות הסלולר.

בדיקת עלויות הסלולאר בחברות ומוסדות

כיום, מחזיקה כל חברה מספר רב של מנויים סלולרים עליהם היא משלמת מדי חודש סכום לא מבוטל. לאחר ההסכם הראשוני שנחתם מול ספק הסלולאר, לא מתבצעת בד"כ בדיקת חשבונות סלולר תקופתית ובקרה על מגמות השימוש, עלויות וחיובים שגויים – מה שמביא במקרים רבים להוצאות סלולריות גבוהות ומיותרות.

Cellular4Lessתבצע עבורך ניתוח מעמיק של החיובים עבור השירותים הסלולארים בארגון ותפיק דוח מפורט שיסכם את עלויות השימושים השונים כגון:
 • עלויות קבועות
 • עלויות משתנות
 • עלויות ציוד קצה
 • עלויות חבילות גלישה
 • SMS
 • ועוד.
דוח זה יספק בסיס הכרחי להבנת צרכי החברה, בהצעות לשינוי ושיפור השימוש על מנת להגיע לחסכון המירבי ובסופו של דבר יהווה מסמך עבודה חיוני במו"מ אל מול ספק הסלולר.

בדיקת עלות השיחות הסלולריות לחו"ל

כידוע לכל, עלות שיחות הסלולאר לחו"ל וממנו גבוהה מאוד. עבור חברות וארגונים שמנהלים קשרי עבודה מעבר לים זוהי הוצאה משמעותית ביותר מדי חודש.

אנחנו ב- Cellular4Less נבצע עבורך בדיקה מקיפה ומעמיקה של דפוסי השימוש בשיחות אלה ומהן העלויות שלהן עבור החברה. נבנה דו"ח מסודר שיכיל את משתמשי החברה כולה, ובו פירוט השימוש והעלויות, ונמליץ לך, על פי ניסיוננו המקצועי רב השנים ובעזרת הכלים המתקדמים שברשותנו, כיצד ניתן להוזיל משמעותית את עלויות השיחות הסלולריות המתבצעות לחו"ל ומחו"ל במסגרת הפעילות העסקית של החברה.

בדיקת חשבונות סלולר שגויים וטיפול בזיכויים והחזרים

מי מאתנו ניסה לא פעם להבין את החשבונית הסלולארית – אך ללא הצלחה. גם בחברות הסלולאר עצמן מתקשים הנציגים לעיתים להבין ולהסביר את החשבונית הסבוכה – מה שיוצר אצלנו הלקוחות תסכול גדול ותחושת חוסר בטחון בספק הסלולרי. הבעיה גדלה עוד יותר כאשר אנחנו מזהים חיוב שגוי או חיוב על שירות שלא הזמנו (זאת במידה ואנחנו מאתרים חיוב כזה – אם לא, הרווח כולו של חברת הסלולאר).

Cellular4Less חוסכת לך את בזבוז הזמן והאנרגיה - ובסופו של דבר גם הרבה כסף - ומבצעת עבורך בדיקת חשבונות סלולר בצורה מקיפה ויסודית, בהתאם לחוזה עליו חתמת. במידה ונמצאו חיובים שגויים, תעריפים לא נכונים, שירותים שלא הזמנת (ציוד, ספקים חיצוניים, גלישה וכו') וכו', נפנה עבורך לספק הסלולאר ונדרוש בגינם זיכוי מיידי ותיקון השגיאה במערכות החברה, על מנת שלא תחזור שוב.

כמו כן, אנו מספקים ייעוץ (שאינו משפטי)לפני תביעת חברת הסלולר.

ניהול משא ומתן עם ספק סלולארי

ל-Cellular4Less הכרות עמוקה עם שוק הסלולאר בישראל ועם ספקי הסלולר עצמם. צברנו ניסיון רב שנים בתחום הכולל בין השאר: הכרת כל המסלולים וההצעות הניתנות כיום במגזר העסקי, דפוסי שימוש, דרכי תמחור ועוד.

לכן, נשמח לנהל עבורך משא ומתן מול חברת הסלולאר שלך ומול חברות מתחרות, על מנת לבצע אופטימיזציה לחשבון הסלולרי שלך, להשיג את התנאים הטובים ביותר שתוכל חברת הסלולר לתת ובכך לסייע לך לחסוך כסף רב בחשבון הסלולרי החודשי.

העלות עבור השירותים אותם מספקת Cellular4Less יקבע באופן יחסי לחסכון החודשי שנוצר בחשבון הסלולרי החודשי והוא על בסיס הצלחה בלבד!

אנחנו כאן כדי לחסוך לך זמן, אנרגיה ובעיקר הרבה כסף. צור עימנו קשר עכשיו ותתחיל לחסוך בהוצאות הסלולריות שלך כבר היום!

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך

שם
טלפון
אימייל
הודעה

 

או חייג אלינו עכשיו: 073-7955577