הודעות האתר

  • ניהול משא ומתן עם ספק סלולארי ל-Cellular4Less הכרות עמוקה עם שוק הסלולאר בישראל ועם ספקי הסלולר עצמם. צברנו ניסיון רב שנים בתחום הכולל בין השאר: הכרת כל המסלולים וההצעות
  • בדיקת עלויות הסלולאר בחברות ומוסדות כיום, מחזיקה כל חברה מספר רב של מנויים סלולרים עליהם היא משלמת מדי חודש סכום לא מבוטל. לאחר ההסכם הראשוני שנחתם מול ספק הסלולאר,
  • תוך כמה זמן אני ארגיש את החיסכון? כבר מהחודש הראשון! מרגע סיום המו"מ עם המפעיל הסלולרי והחתימה על ההסכם החדש והמשופר – יתחילו חשבונות הסלולר של החברה שלך להצטמצם בצורה משמעותית.
  • הוזלת עלויות סלולר | הוזלת עלויות תקשורת - Cellular4less הוזלת עלויות סלולר הסודות הקטנים שיחסכו לך אלפי שקלים בחודשיש לך חברה גדולה או עסק עם הרבה מכשירים סלולריים? החשבון הסלולרי שלך מגיע לאלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) מדי חודש? הוזלת עלויות סלולר היא ההתמחות שלנו. לחברת Cellular4Less מגוון שירותים חדשים בתחום הסלולר, שלכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה באופן מיידימאות ואלפי שקלים כל חודש.עלויות סלולריות בישראל – הוצאה כבדהכיום, כל חברה מחזיקה מספר גדול של מנויים סלולרים, ומשלמת לא מעט כסף כל חודש. העניין הוא שלאחר חתימת ההסכם הראשוני מול ספק הסלולאר, לא מתבצע יעוץ סלולר בסיסי הכולל בדיקה תקופתית או בקרה על מגמות השימוש, עלויות השימוש וחיובים שגויים. כך נוצרת מציאות לא נעימה (ומיותרת) של בזבוז כסף בחשבון הסלולר. הוזלת עלויות תקשורת מתחילה בבדיקת חשבוניות הסלולר שלך.הוזלת עלויות תקשורת – איך זה מתבצע?Cellular4Less תבצע עבורך בדיקה מקיפה של אופי וגובה החיובים עבור השירותים הסלולארים בארגון ובנוסף תפיק עבורך דו"ח מפורט שיסכם באופן ברור את עלויות השימושים השונים. ממה מורכב החיוב החודשי של החברה שלך? עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, עלויות ציוד קצה, שליחת SMS, ועוד... דו"ח זה יהווה את הבסיס לתהליך קצר ויעיל של הוזלת עלויות סלולר לחברה שלך.מו"מ מול חברות סלולר – זה המקצוע שלנוכידוע לך, במו"מ ידע הוא כח. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בתחום של הוזלת עלויות סלולר ואנחנו יודעים בדיוק מה הצעדים שיש לבצע על מנת להוזיל את חשבון הסלולר החודשי שלך במאות ואלפי שקלים בחודש. הוזלת עלויות תקשורת אפשרית עבור כל חברה (גם עבור המתחרים שלך). לכן לא כדאי לדחות את המהלך העסקי המתבקש הזה. המוטו שלנו הוא חד וברור: לא חסכת לא שילמת.  
  • הסכם סלולרי - הסכם סלולרי חסכוני לחברות הסכם סלולרי החברה שלך משלמת אלפי שקלים (ואולי עשרות אלפי שקלים) בחודש? מתי בפעם האחרונה ניהלת מו"מ מול חברת הסלולר? ידעת שאפשר לחסוך אלפי שקלים כל חודש? ( גם אם חתמת לאחרונה חוזה עם חברת הסלולר). לחברת Cellular4Less מספר שירותים בתחום של חיסכון סלולרי, ולכולם מטרה אחת ברורה: לחסוך לחברה שלך אלפי שקלים כל חודש בחשבונות הסלולר (לא משנה עם איזה ספק סלולרי אתה עובד).הסכם סלולרי לא מוצלח גורם לך להפסיד כל חודשכיום, חברות רבות מחזיקות מספר רב של מנויים סלולרים, ומשלמות לא מעט כסף כל חודש. לאחר שנחתם ההסכם הראשוני מול חברת הסלולאר, לא מתבצעת כמעט אף פעם בדיקה תקופתית ובקרה על מגמות השימוש (למרות שלפעמים חברות הסלולר עשויות לטעות, ומחייבות אותנו על שירותים שאנו לא משתמשים בהם).הסכם סלולרי חדש שחוסך לך כסףיועץ סלולר מטעם Cellular4Less יבצע עבורך ניתוח מדויק של תשלומי הסלולר החודשיים שלך, ויפיק לך דוח מפורט ומתומצת שיסכם אתה העלויות החודשיות שלך בסעיפים הבאים: עלויות קבועות, עלויות משתנות, חבילות גלישה, SMS, עלויות מכשירים ועוד...ניתוח זה יספק בסיס הכרחי להבנת הצרכים המיוחדים של החברה שלך. על סמך ניתוח זה נציע הצעות לשיפור והמסמך גם ישמש אותנו במהלך המו"מ מול חברת הסלולר, במטרה לקבל הסכם סלולרי טוב יותר ומשתלם יותר (בלי לצעוק ובלי לבזבז זמן מיותר – זה השירות שלנו).למה לבחור בנו?חברת Cellular4Less מתמקדת אך ורק בתחום של חיסכון בעלויות תקשורת! יש לנו ניסיון של שנים בעבודה מול כל חברות הסלולר, אנו מכירים את כל הנהלים, "האותיות הקטנות" של הסכם סלולרי ועל ידי כך חוסכים ללקוחות שלנו הרבה מאד כסף מדי חודש. 
ראשי שו"ת

שאלות ותשובות

למי מתאים השירות?


השירות מתאים לכל חברה וארגון המחזיקים מספר רב של מנויים ומכשירים סלולריים ומעוניינים לחסוך בהוצאות הסלולריות החודשיות.

מה נדרש ממני?


לא הרבה. כל שתצטרך לעשות הוא להעביר לידינו את ההסכם שחתמת עם המפעיל הסלולרי שלך ואת החשבונות הסלולאריים מהשנה האחרונה ואנחנו נספק לך: דוחות המסכמים את דפוסי השימוש של החברה, חשבונות חריגים, חיובים שגויים וכמובן, נגיש לך הצעות להוזלה בשימוש, ננהל עבורך מו"מ עם המפעיל ונלווה אותך עד לקבלת חסכון משמעותי! בחשבון הסלולרי החודשי.
גם לאחר ההסכם, מעניקה לך Cellular4Less ליווי של 3 חודשים בהם היא בודקת כי כל תנאי ההסכם מיושמים וכי אכן מתקבל החסכון בחשבונות הסלולרים - כפי שסוכם.

תוך כמה זמן אני ארגיש את החיסכון?


כבר מהחודש הראשון! מרגע סיום המו"מ עם המפעיל הסלולרי והחתימה על ההסכם החדש והמשופר – יתחילו חשבונות הסלולר של החברה שלך להצטמצם בצורה משמעותית. זאת בעקבות ההתאמה המדוייקת של שירותי הסלולר לצרכי החברה – במחירים מצויינים וללא הוצאות מיותרות.

כמה אני אחסוך?


זה כמובן תלוי בדפוסי השימוש הסלולרי של האירגון שלך, במספר המנויים, וכו', אבל הסטטיסטיקה שלנו מראה, כי בסופו של תהליך תוכל להגיע אפילו לחסכון של עד 40%! בתשלומי הסלולר מדי חודש.

כמה עולה השירות?


עלות השירות היא יחסית לגובה החסכון שהצלחנו להשיג עבורך בפועל.
במידה ולא הצלחנו להביא לחסכון בחשבון הסלולרי החודשי שלך – לא תתבקש לשלם על השירות כלל.

לא חסכת לא שילמת!

האם אני אצטרך לעבור לספק סלולר אחר?


לא בהכרח. במידה ואתה מרוצה מספק הסלולר שלך ואינך מעוניין לעבור, נבצע מו"מ מולו ונגיע להסכמות שיביאו לחסכון גדול בחשבונות הסלולר החודשיים שלך. אנחנו ב- Cellular4Less נדאג להציג בפניך (תוך שמירה על פרטיותך) הצעת מחיר מספק מתחרה על מנת שתוכל לבחון חלופה.

כמה זמן נמשך התהליך?


התהליך הוא קצר ויעיל ואמור להימשך כשבועיים, בסופם יחתם הסכם מחודש עם חברת הסלולר (שלך או אחרת) ואז תוכל להתחיל ליהנות – מיידית! ממחירים טובים יותר ומחשבונות סלולר חסכוניים יותר.

במידה ונמצאו חיובים שגויים – מי דואג להחזר?


היועץ שמלווה את החברה בתהליך מטעם Cellular4Less יפנה אל חברת הסלולר שלך, יציג בפניה את החיובים השגויים אשר בחשבונות החודשיים וידאג לכל הזיכויים הנדרשים.

אנחנו כאן כדי לחסוך לך זמן, אנרגיה ובעיקר הרבה כסף. צור עימנו קשר עכשיו ותתחיל לחסוך בהוצאות הסלולריות שלך כבר היום!

לפרטים נוספים אנא מלא את פרטיך

שם
טלפון
אימייל
הודעה

 

או חייג אלינו עכשיו: 073-7955577